ŞİMDİ ÇALIYOR

Title

Artist

YAYINDAKİ PROGRAM

YAYINDAKİ PROGRAM


HAFTANIN TİYATRO ETKİNLİĞİ

Ekleyen on Şubat 1, 2024

Senden Öte programı olarak Kültür & Sanat etkinliklerini bu hafta yine Tiyatro Actor Studıo organizasyonluğunda, yarı yıl tatili sebebiyle çocuklarımıza ayırdık. Bu haftaki etkinlik takvimimiz şöyle;

TROLLER:

Dans edip, şarkı söyleyen Trol adlı minik grup, Mutluluk ormanında yaşam sürmektedir ve müzikal turne için, Düşler ormanına gitmek zorundadırlar. Ancak bir sorun vardır. Trolleri yakalayınca mutlu olacak Bergen adında bir grup vardır ve Trollerin peşindedirler… Maceralı bir Turne olacağı kesin ama peki Müzikal nasıl geçecek?
En sonunda Mutlu olmanın yollarını bulabilecekler mi?
Hep birlikte göreceğiz.

ALİCE HARİKALAR DİYARINDA:

Alice, bir gün minik bir kapıdan geçerek macera ve sihirle bezenmiş bir dünyaya adım atar. Orada onu birçok renkli karakter beklemektedir. Orayı yöneten Kupa Kraliçesininde izni olmadan girdiği için Birçok zorlukla karşılaşacaktır ama Alice, çok tatlı dostlarda edinecektir.
Alice’in bu sihirli dünyası sizleri de etkisi altına alacak…

GARFİELD:

Garfield, aslında oldukça yalnız, miskin ve uykucu bir kedidir ama bu kez Garfield aksiyon ve kahramanlıkla sahnede…Mücevher hırsızlarının peşindedir ve eğlence son sürat devam edecek gibi duruyor…
Bakalım neler olacak?

GÜZEL VE ÇİRKİN:

Prens Benito, İnsanlara karşı Kaba ve kırıcı davranışları sebebiyle cadı tarafından cezalandırılıp çirkin bir canavara, evdeki çalışanlarda birer birer ev eşyasına dönüşür. Moris adında bir adamın yolu da bu şatoya düşer ve oradan gitmesi artık pekte mümkün değildir. Kızı Belle ise babasını kurtarmak adına gittiği şatoda Çirkin Prens ile tanışır ve birbirlerini tanımaya başlarlar. Artık geçmişe dair giz kalmamıştır ve Belle şatoda ki bu sihiri bozmak adına ilk adımı atacaktır.
Bazen hayat, görünen suretin arkasında saklı olan bir cevherdir. Yeter ki o güzelliği görebilecek kalbe sahip olalım.

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ JOKERE KARŞI:

Kırmızı Peleriniyle, Ormandan geçip büyükannesine yemek götürecek olan minik kızın kaşısına çıkan joker ile olan diyaloğu ve yarışı; danslı ve eğlenceli bir şekilde ele alınıyor.
Acaba Kırmızı Başlıklı Kızı, ormanda ne gibi maceralar bekliyor, siz ne dersiniz?

Nurefşan ÖCAL

Yayın Etiketleri

Okuyucu Görüşleri

Yorum Ekleyin

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Okumaya Devam et

Sohbeti Başlat!
Mesajlarınızı bekliyoruz...
Ostim Radyo Whatsapp Hattı
Merhaba,

Mesajlarınızı bekliyoruz...