Yayındaki Türkü

Title

Artist

Yayındaki Program

Yayındaki Program

Sonraki Yayın

Kafe Gülay

08:00 10:00


Hayal Kütüphanesi

Atlas Tuna

Scheduled on

Atlas Tuna ile Hayal Kütüphanesi

Atlas Tuna İle Hayal Kütüphanesi

Her Salı ve Perşembe saat 22.00 – 24.00 saatlerinde Ostim Radyo’da…

Esrarengiz, eşsiz ve bilgi dolu bir geceye hazır mısınız? Atlas Tuna ile “Hayal Kütüphanesi”nin gizemli koridorlarında derin bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Tanımsal olarak, aklın erişemediği ve dolayısıyla mantığa, akla uygun bir açıklaması yapılamayan, ne olduğu çözülemeyen, insana kapalı ve saklı kalan doğaüstü inanç doğruları gizem olarak adlandırılmaktadır.

Atlas Tuna, podcast yayınında gizemleri deşifreleyerek büyük resmi görmeye çalışıyor ve farkındalık yaratıyor. En önemlisi, insanlığın bir ırk, bir bütün olduğunu, savaşmak yerine barışçıl bir dünyada yaşanabileceğini, insan ırkının sonsuz bir evrende iğne ucu büyüklüğünde bir gezegende yaşadığını, yani evrende yalnız olmadığımızı ve insanlığın harmoni içinde yaşaması gerektiği mesajlarını siz saygı değer dinleyicilerle paylaşıyor.

Ayrıca, Hayal Kütüphanesi Podcast yayınında Kurgusal Gerçekler, Mitler, Kadim Irklar ve Zamanlar, Uzay, Uzaylılar, Komplo Teorileri ve dahası hakkında beyin fırtınası yaparak bilgi alışverişi sağlıyor.

Dinleyicilerine seslenen Atlas Tuna, gri şehrin düşünen insanlarını, hayalperestleri, çıkmaz sokakların ortasında kalmış çaresizleri ve kaderlerini kabullenmiş emekçileri sevgi ve saygıyla selamlarken, yayında görüşmeyi diliyor.

Salı ve Perşembe günleri saatler 22.00’yi gösterdiğinde Ostim Radyo’da canlı yayın başlamaktadır. Gece yarısına kadar dünyayı iki saatliğine durdurduğumuz podcast yayın konularımızdan önceden haberdar olmak için @frekanshayalkutuphanesi Instagram adresini takip edebilirsiniz. Yayınlarımız çok yakında Spotify ve YouTube’da dinleyicilerimizle buluşacaktır.

Ostim Radyo

Türkülere Can Veren Radyo ♪♫♩♬♭♮♯°
Canlı Yayın (Telefon/WhatsApp) : +90 312 286 0696
Reklam İletişim : +90 312 425 3535
Facebook, Instagram, Twitter : @ostimradyo
www.ostimradyo.com


Devamını oku

Sohbeti Başlat!
Mesajlarınızı bekliyoruz...
Ostim Radyo Whatsapp Hattı
Merhaba,

Mesajlarınızı bekliyoruz...