ŞİMDİ ÇALIYOR

Title

Artist

YAYINDAKİ PROGRAM

Kesintisiz Müzik

00:00 08:00

YAYINDAKİ PROGRAM

Kesintisiz Müzik

00:00 08:00

Sonraki Program

Kafe Gülay

08:00 10:00


Futbol ve Spor Özel

Atila Kiper

Yayın Planı

Salı 16:00 17:00

Futbol Ve Spor Özel

Yayın Etiketleri , ,

Atilla Kiper ile Futbol ve Spor Özel

Her Salı 16.00 – 17.00 saatlerinde Ostim Radyo’da…

Ankara Ostim Radyo’da her hafta salı günleri 16.00-17.00 saatleri arasında yayınlanan “Atila Kiper ile Futbol ve Spor Özel” programı, özellikle spor dünyasında vazgeçilmez bir tutku halini aldı.

Sporun her dalına yer verilen ve Atila Kiper’in hazırlayıp sunduğu canlı yayınlara konuk olan önemli isimler; Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş, Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ; Teknik Direktörler Metin Diyadin, Mustafa Dalcı, Taner Taşkın, Mesut Bakkal, Mustafa Kaplan, Özcan Bizati ve İlker Püren oldu. Ayrıca hem Ankara hem Türk spor dünyasının birbirinden değerli isimleri de stüdyo konuğu olarak Ostim Radyo dinleyicileri için spora dair görüşlerini paylaştı. Dinleyicilerin beğenisini kazanan program, sporun nabzını tutmaya devam ediyor.

Atila Kiper, 1992’de Ankara’da radyo programları ile yayın hayatına başladı. Daha sonra İstanbul’da radyo ve televizyon kanallarında spor müdürlüğü ve program yapımcılığı görevlerini üstlendi.

İstanbul’da bulunduğu dönemde Fatih Terim, Mustafa Denizli, Erman Toroğlu, Faruk Süren, Adnan Polat, Şadan Kalkavan, Vefa Küçük, M. Ali Yılmaz, Serdar Bilgili, Ergun Gürsoy gibi spor dünyasının önemli isimleriyle programlar yaptı. Birçok ünlü ismin hayatlarının anlatıldığı programlara imza attı.

Atila Kiper halen, Ankara’dan yayın yapan ve www.ostimradyo.com internet adresinden dünyanın her yerinde dinleyicilerine Anadolu’nun en güzel türkülerini ulaştıran Ostim Radyo’da, spor müdürlüğü ve program yapımcılığı; “Haberin Başkenti” sloganıyla Ankara’nın gündemine yön veren ANK HABER gazetesinde spor yazarlığı ve youtube kanallarında spor programları yorumculuğu yapmaktadır.

 

Ostim Radyo

Türkülere Can Veren Radyo ♪♫♩♬♭♮♯°
Canlı Yayın (Telefon/WhatsApp) : +90 312 286 0696
Reklam İletişim : +90 312 425 3535
Facebook, Instagram, Twitter : @ostimradyo
www.ostimradyo.com


Devamını Oku

Sohbeti Başlat!
Mesajlarınızı bekliyoruz...
Ostim Radyo Whatsapp Hattı
Merhaba,

Mesajlarınızı bekliyoruz...