ŞİMDİ ÇALIYOR

Title

Artist

YAYINDAKİ PROGRAM

Kesintisiz Müzik

00:00 08:00

YAYINDAKİ PROGRAM

Kesintisiz Müzik

00:00 08:00

Sonraki Program

Kafe Gülay

08:00 10:00


Organik Ürünler ile Cilt Bakımı…

Ekleyen on Şubat 24, 2022

22.02.2022 tarihli Murat’la Gönül Sofrası programımda konuğum olan Tuğba Özlü Kozmetik’in kurucu sahibi Tuğba Özlü Hanımefendi, firmasının tümü organik ve kaliteli cilt bakım ürünlerini ayrıntılı olarak anlattı.

Murat Erdoğan ve Tuğba Özlü.

Doğanın bize armağan ettiği mucizeleri, muhteşem cilt bakım ürünlerine dönüştüren Tuğba Özlü Kozmetik’in kurucu sahibi Tuğba Özlü Hanımefendi, 96.0 Ostim Radyo’da 22.02.2022 tarihli “Murat’la Gönül Sofrası” programımda konuğum oldu. Gerçekleştirdiğimiz sohbette firmasının tümü organik ve kaliteli cilt bakım ürünlerini ayrıntılı olarak anlatan Tuğba Hanım; “Öncelikle böyle özel bir tarihte beni konuk ettiğiniz için teşekkür eder, programınızın ve başarılarınızın devamını dilerim.” dedi.

Ben de bu güzel dilekleri karşılıksız bırakamazdım; “Çok teşekkür ederim; evet, bu özel tarih firmanızın ve benim yayınlarımın daha da başarılı olacağı günlerin başlangıcı olur umarım!” cevabımla bir saatlik yayınımızın startını verdik.

Bu güzel cümlelerle başlayan sohbetimiz aynı hoşlukla devam etti. Programda Tuğba Hanım’dan firması, ürünleri, kozmetik sektörüne yönelik çalışmaları hakkında bilgi alırken, güzellik ile ilgili pek çok tüyo alıp, dinleyenlerimizle paylaştık.

Tuğba Özlü Kozmetik, 2021 yılında kurularak doğanın bize armağan ettiği mucizeleri, AR-GE çalışmalarıyla muhteşem ürünlere dönüştürerek, güzel bir cilde kavuşmamızı sağlıyor. ‘Kavuşmamızı’ diyorum, çünkü birbirinden özel ve güzel olan bu ürünleri hem erkekler hem de kadınlar kullanabiliyor. Bu ürünler arasında, mesela benim de kokusunu çok beğendiğim ‘Japon Kiraz Çiçeği Sabunu’, el ve vücut için ‘Gül Kremi’ni sayabilirim.

Tuğba Özlü Kozmetik ürünlerinin özellikleri hakkında açıklama yapan Tuğba Özlü, şunları söyledi: “Ürünlerimiz, cildimizi kimyasallardan ve diğer zararlı bileşenlerden uzak tutarak; sağlıklı, canlı, genç ve doğal cilde kavuşmamızı sağlar.”

Tuğba Özlü, firmanın sektördeki amacını ise şu sözlerle ifade etti: “Amacımız, doğa ve hayvan dostu sürdürebilir ürünlerin üretimini sağlayıp, doğanın sunduğu mucizelerden faydalanarak en kaliteli ve en doğal ürünleri tüm dünya ile paylaşmak ve Türkiye’den bir dünya markası çıkarmaktır.”

“Murat’la Gönül Sofrası” programımın son dakikalarında, değerli konuğum Tuğba Özlü ile birlikte sponsorluk çalışmamızın hayırlı olmasını dileyerek daha da geliştirilmiş ürünlerinin piyasaya arzının en kısa sürede gerçekleşmesi temennimizi paylaştık ve dinleyenlerimize veda ettik.

Murat Erdoğan


Okuyucu Görüşleri

Yorum Ekleyin

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Sohbeti Başlat!
Mesajlarınızı bekliyoruz...
Ostim Radyo Whatsapp Hattı
Merhaba,

Mesajlarınızı bekliyoruz...