ŞİMDİ ÇALIYOR

Title

Artist

YAYINDAKİ PROGRAM

Kesintisiz Müzik

12:00 15:00

YAYINDAKİ PROGRAM

Kesintisiz Müzik

12:00 15:00

Sonraki Program


Gerilim Türünde Yeni Bir Roman: MESAFE

Ekleyen on Nisan 22, 2022

Yönetmen ve yazar Taylor Adams, gerilim türündeki romanlarından elde ettiği başarıların ardından kaleminden çıkan yeni eseri “Mesafe” ile raflardaki yerini almaya başladı.

Gerilim türünü ustaca eserlerinde işleyen Taylor Adams, çok satanlar listesine giren ve yakın zamanda beyaz perdeye uyarlanan ‘’Çıkış Yok’’ kitabının ardından “Mesafe” adlı yeni romanıyla Pena Yayınları etiketi ile okurlarla buluşmaya devam ediyor.

Yönetmen ve yazar Taylor Adams, gerilim türündeki romanlarından elde ettiği başarıların ardından yeni romanı “Mesafe”de, yeni bir sayfa açmaya karar verip tüm geçmişlerini arkalarında bırakarak yola koyulan James ve Elle Eversman çiftinin Mojave Çölü’nde beklenmedik bir şekilde araçlarının bozulmasıyla başlayan hikâyeyi etkileyici bir dille edebiyat severlere aktarıyor. Genç çift; hiçbir korunaklı alanı olmayan, telefon sinyalinin çekmediği ve çok az sularının kaldığı ıssız bir arazide mahsur kalmalarının ardından keskin bir nişancının ortaya çıkmasıyla da beraber bu gizemli kişinin hedef tahtası haline geliyorlar.

Açık bir arazide, bozuk arabalarının arkasına sıkışıp kalırlar. Ne kaçacak yerleri ne de yardım edecek birileri vardır. Böylesi bir durumda hayatta kalmaları mümkün olabilir mi?

Öykü, yer yer karanlık bazense adrenalin dolu bir durumun içinde kalan ana karakterlerin, yaşanan olaylar silsilesinin ardından girdikleri tehlikeli çıkmazın içinden çıkmaya çalıştıkları bir girdap halini alarak sürükleyici bir okuma deneyimi yaşatıyor.


Okuyucu Görüşleri

Yorum Ekleyin

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Sohbeti Başlat!
Mesajlarınızı bekliyoruz...
Ostim Radyo Whatsapp Hattı
Merhaba,

Mesajlarınızı bekliyoruz...