Yayındaki Türkü

Title

Artist

Yayındaki Program

Kesintisiz Müzik

19:00 24:00

Yayındaki Program

Kesintisiz Müzik

19:00 24:00


Elif Buse Doğan…

Written by on Şubat 11, 2022

USTANIN SÖZÜNÜ DİNLEDİ ZAMANA UYDU…

Elif Buse Doğan, sözü ve müziği usta sanatçı Neşet Ertaş’a ait olan “Yalan Dünya” isimli türküyü deep mix versiyonuyla yeniden yorumladı. Eserin klibi, Türkiye’nin donan tek gölü olan Çıldır’da ve Ani Harabeleri’nde çekildi.

Düzenlemesini Dj Deeperise’ın yaptığı türküde Elif Buse Doğan, “Her hikâye zamanını bekler. Bu hikayem elektronik müziğe olan tutkumla, varoluşumdan önce yazılan, aşık olduğum bir Neşet Ertaş türküsünün bir araya gelmesiyle başlıyor. Usta’nın da dediği gibi ‘Zaman sana uymaz, gel sen zamana uymasını bil’ nasihatini arkama alarak, sevdiğim bu ezgiyi deep house’la buluşturdum. Zamana uyup, geleneği terk etmeden yaşayıp, anlatmaya çalıştım. Umarım çokça dinlenir.” dedi.

FİLM GİBİ KLİP…

Video klip yönetmenliğini Alişan Günay Yıldırım üstlendi. Eksi 15 derecede çekilen klipte çok üşüdüklerini belirten Elif Buse Doğan, “Üşüdük ama kısa film tadında bir klibim oldu.” dedi.

Avrupa Müzik markasıyla 4 Şubat Cuma günü tüm dijital platformlarda yer alan yeni single’ın video klibi ise MuzikPlay’de yayında…

*Ostim Radyo dinleyicilerinin en çok sevdiği sanatçılar arasında yer alan Elif Buse Doğan, radyomuzun dinleyicilerine sevgi ve selamlarını iletiyor…


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Sohbeti Başlat!
Mesajlarınızı bekliyoruz...
Ostim Radyo Whatsapp Hattı
Merhaba,

Mesajlarınızı bekliyoruz...