ŞİMDİ ÇALIYOR

Title

Artist

YAYINDAKİ PROGRAM

YAYINDAKİ PROGRAM


Bu Kitap, “Sevgisiz Dünyaya Karşı”!

Ekleyen on Haziran 16, 2022

Ödüllü yazar Susan Abulhawa’nın yeni kitabı “Sevgisiz Dünyaya Karşı”, daha iyi bir yaşam arayan Nahr’ın hikâyesindeki öfke, sevgi, şefkat, çaresizlik ve nefreti doruklarda yaşatıyor…

2020 Filistin Kitap Ödülleri Sahibi, 2021 Aspen Words Edebiyat Ödülü Finalisti ve uluslararası çok satan yazar Susan Abulhawa’nın yeni romanı “Sevgisiz Dünyaya Karşı”, Orta Doğu’da ailesi ve kendisi için daha iyi bir yaşam ararken giderek radikalleşen Nahr’ın yaşamını incelikli ve sert bir dille okuyucuya aktarıyor.

The Kitap Yayınları etiketiyle raflardaki yerini alan “Sevgisiz Dünyaya Karşı” isimli kitap, 1970’lerde Filistinli bir mülteci ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Nahr’ın hikayesini merkezine alıyor. İçeriğiyle dikkat çeken roman, Nahr’ın hikâyesindeki öfke, sevgi, şefkat, çaresizlik ve nefreti doruklarda yaşatıyor.

Kendini Keşfetme Süreci Hiç Bitmiyor…

Sevgisiz Dünyaya Karşı, hayatı boyunca mükemmel bir aşk evliliği, çocuk sahibi olmak ve kendi güzellik salonunu açmayı düşleyen Nahr’ın yolculuğunu günümüz politikalarının iki yüzlülüğüyle harmanlayarak anlatıyor. Bir mülteci olarak hayatta kalma mücadelesi ve kendini keşfetme süreci hiç bitmeyen Nahr, tutuklanıp hücre hapsine mahkûm ediliyor. Neredeyse hiç tanımadığı bir ülkede, günlerini hapse girmesine neden olan dramatik olayları düşünerek geçiyor.

Yayın Etiketleri

Okuyucu Görüşleri

Yorum Ekleyin

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Sohbeti Başlat!
Mesajlarınızı bekliyoruz...
Ostim Radyo Whatsapp Hattı
Merhaba,

Mesajlarınızı bekliyoruz...