ŞİMDİ ÇALIYOR

Title

Artist

YAYINDAKİ PROGRAM

18. Ve 19. Saat

18:00 20:00

YAYINDAKİ PROGRAM

18. Ve 19. Saat

18:00 20:00

Sonraki Program

Kesintisiz Müzik

20:00 24:00


“Ayna Ayna Ellere” Dinleyicilerle Buluştu

Ekleyen on Mayıs 6, 2022

Genç sanatçı Gizem Memişoğlu’nun eğlenceli bir Karadeniz türküsü olan “Ayna Ayna Ellere” teklisi tüm dijital platformlarda ve ostimradyo.com da dinleyicilerin beğenisine sunuldu.

Güzel sesiyle dinleyicilerin gönlünü kazanan Gizem Memişoğlu’nun, Arpej Studio Live etiketiyle yayınlanan ve eğlenceli bir Karadeniz türküsü olan “Ayna Ayna Ellere” teklisi tüm dijital platformlarda ve ostimradyo.com da dinleyicilerle buluştu.

Opera sanatçılarından ses eğitimi ve Deniz Sipahi’den piyano eğitimi alarak profesyonel müzik kariyerine ilk adımı atan, İbrahim Yazıcı şefliğinde TOBAV’ın birçok konserinde sahne alan Gizem Memişoğlu’nun müziğe merakı 3 yaşında aile tavernasında başlamıştır.

Karadenizli bir ailenin çocuğu olan Memişoğlu, ortaokul ve lise dönemlerinde de birçok müzik etkinliğinde yer alarak müziğe olan tutkusunu devam ettirmiştir.

Eğitmenliğini yaptığı öğrencilerle birlikte düzenlediği kabak kemanelerini kendi çaldığı ve yazıp yönettiği “Bir Halk Müzikalini” seyircilere sunmuştur. Bu dönemde tanınmış grup “Karmate” ile çeşitli konserler vermiştir.

Müzik kariyerinde önemli projelerde adından söz ettiren Gizem Memişoğlu, 2015 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katılarak Gökhan ve Hakan’ın takımında 4 tur ilerlemiştir.

2014-2016 yılları arasında Karadeniz ve çeşitli Ege köylerini gezip derlemeler yapmıştır.

Birçok sosyal sorumluluk projesinde yer alan Memişoğlu; 2016 yılında Toplum Ruh Sağlığı merkezinde müzik terapi dersleri ile danışanları tedavi edip terapi konserleri vermiştir.

2016 yılında İzmir’de yapılan Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında otizmli öğrencileriyle bir konser gerçekleştirmiştir.

2019’da Kendi yazıp yönettiği Sevdaluk adlı müzikali izleyicilere sunmuş ve çeşitli basın organlarında yayımlanmıştır.

Prodüktör “Deniz Beydili” ve değerli sanatçıların bulunduğu What Da Funk grubu ile ilk albümü “Alababula” 03 Kasım 2019’da tüm platformlarda yayınlanmıştır.

Arpej Studio Live etiketiyle çıkan yeni teklisi “Ayna Ayna Ellere” de tüm dijital platformlarda, Arpej Studio Live youtube kanalında ve ostimradyo.com da yerini aldı.


Okuyucu Görüşleri

Yorum Ekleyin

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Sohbeti Başlat!
Mesajlarınızı bekliyoruz...
Ostim Radyo Whatsapp Hattı
Merhaba,

Mesajlarınızı bekliyoruz...